Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garść informacji o nas
#1
1. Śląsko-Dąbrowski Korpus Airsoftowy, 1.ŚDKA, Duchy – różnie nas nazywają ale i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Oficjalnie powstaliśmy w 2010 roku jako miks współpracujących ze sobą drużyn. Kilka miesięcy doświadczeń wykazało jednak, że współpraca to za mało by tworzyć zgrany zespół i po zaprzestaniu współpracy z pozostałymi teamami tworzymy jednolitą ekipę, która wywodzi się jeszcze z 9 Batalionu Specjalnego „Duchy” powstałego w połowie 2008 roku. Spokojnie możemy więc powiedzieć, że nasza ekipa istnieje od 8 lat. W tym czasie przez nasze szeregi przewinęło się kilkudziesięciu operatorów. Jedni odchodzili, bo nie wytrzymywali częstych i intensywnych treningów (tych żegnaliśmy bez żalu), inni, z różnych życiowych powodów niestety zakończyli swoja przygodę z ASG (tych nam naprawdę szkoda) a jeszcze inni z różnych przyczyn powędrowali do innych ekip (wobec tych mamy mieszane uczucie Big Grin ). Obecnie trzon korpusu stanowi dziesięciu operatorów, posiadających duże doświadczenie airsoftowe i mających na swoim koncie wiele mniejszych lub większych manewrów. Chociaż rzadko ogłaszamy rekrutację to zawsze towarzyszą nam rekruci, którzy po odpowiednim przygotowaniu i zaangażowaniu mają szansę zostać jednym z nas. 

Tam naprawdę jednak stanowimy jednak bandę dobrych kumpli, którzy spotykają się nie tylko podczas manewrów czy treningów. Bo o to nam chodzi – spędzać miło czas. 

Oprócz wyjazdów na manewry czy treningi często można nas spotkać na różnego rodzaju imprezach i charakterze militarnym gdzie promujemy ASG jako ciekawą odskocznię od rzeczywistości. Czasem tez sami zorganizujemy jakieś strzelanie. Kilka naszych imprez spotkało się z dużym uznaniem środowiska ASG i podczas konkursów na najlepsze strzelania zajmowało miejsca w ścisłej czołówce zgłoszonych gier. 
Od samego początku istnienia głównym terenem naszych działań jest Kamionka. To na niej trenujemy i na niej organizujemy nasze imprezy.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)